ثبت نام در دوره ویژه کارخانه پولسازی اینستاگرام در مجتمع فنی تهران نمایندگی جویبار اطلاعات بیشتر
ثبت نام در دوره ویژه کارخانه پولسازی اینستاگرام در مجتمع فنی تهران نمایندگی جویبار اطلاعات بیشتر
0
0

عکاسی دیجیتال

وقتی نام عکاس و عکاسی به گوش افراد میرسد همیشه با خاطرات خوب همراه است زیرا که هر فردی در زندگی اش چه به صورت حرفه ای و چه به صورت غیر حرفه ای لذت حاصل از عکاسی را چشیده است .

از زمان اختراع این ابزار جالب که زمان را متوقف میکند و خاطرات و لحظات منحصر به فرد زندگی را به بند میکشد تا به امروز که انواع مختلفی از این ابزار وارد عرصه تکنولوژی شده است مردم عاشق ظاهر شدن در این قاب جادویی بوده اند . چرا که هر قطعه تصویر از آن یادآور لحظات خوب و خاطره انگیز آن ها بوده است .جالب است بدانید در ابتدای اختراع دوربین های عکاسی برای ثبت تصاویر علمی توسط دانشمندان به وجود آمده و سپس به دنیای صنعت و زندگی عادی افراد راه پیدا کرده است

دوره آموزش عکاسی دیجیتال

دوره عکاسی دیجیتال یکی از پر طرفدار ترین دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران (نمایندگی جویبار ) میباشد که با هدف تربیت فراگیرانی با تخصص و ماهر در این زمینه به برگزاری دوره میپردازد .هدف ما از اجرای این دوره به دست آوردن دیدی قوی در حیطه عکاسی با کسب مهارت و شناخت اصول زیبایی شناختی و به تصویر کشیدن اندیشه ها به صورت کاربردی است . هنرجویان پس از گذراندن دوره عکاسی مقدماتی تا پیشرفته آمادگی کامل برای دریافت آموزش حرفه ای عکاسی را دارند و میتوانند در هر یک از سبک های مورد علاقه خود به صورت حرفه ای آموزش دیده و وارد بازار کار شوند .

چرا آموزش عکاسی از اهمیت بالایی برخوردار است ؟

اگر چه عکاسی بسته به علاقه افراد است و هر فرد میتواند با یک دوربین معمولی و یا تلفن همراه شروع به گرفتن عکس های خلاقانه کند ولی برای حضور پررنگ در این عرصه و کار حرفه ای باید اصول و قوانین مربوط به این حوزه ی هنری را آموزش ببیند زیرا داشتن تخصص در این زمینه باعث خلق تصاویر منحصربه فرد و تاثیر گذاری میشود که میتواند جلوه ی خاصی به آثارتان ببخشد .

مزیت های شرکت در دوره عکاسی دیجیتال مجتمع فنی تهران ( نمایندگی جویبار )

سر فصل های دوره عکاسی دیجیتال چیست ؟

پیش نیاز دوره عکاسی دیجیتال چیست ؟

 شرکت در این دوره به هیچ گونه اطلاعات و دانش قبلی نیاز ندارد و همه مواردی که مورد نیاز است در همین دوره توسط اساتید مجرب آموزش داده میشود

این دوره مناسب چه افرادی است ؟

دستاورد های این دوره آموزشی چیست ؟